Adj egy pihenőórát a Földnek!

2016. március 18., címkék: ökogyülekezet, föld órája

A Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezeti Mozgalma idén is csatlakozik a WWF által meghirdetett Föld Órája akcióhoz, amelynek célja felhívni a figyelmet a túlzott és fölösleges energiahasználatra. Március 19-én szombaton 20:30-tól egy órára kapcsoljuk ki az elektromos berendezéseket, például világítást, televíziót, számítógépet! – kérik a kezdeményezés szervezői.

Adj egy pihenőórát a Földnek!

2014. március 22., címkék: ökogyülekezet, föld órája

A skót ökogyülekezetek példáját követve idén a magyarországi Ökogyülekezeti Mozgalom is csatlakozott a WWF által meghirdetett Föld Órája akcióhoz, amelynek célja felhívni a figyelmet a túlzott és fölösleges energiahasználatra.